چرا پارمین ساویس ؟

گروه پارمین ساویس با هدف افزایش بهره‌وری و رفع چالش‌های دما بالا در صنعت، در طول یک دهه اخیر اقدام به تولید و ارائه محصولات نسوز نموده است. نیاز روز افزون داخلی و ظرفیت‌های بالقوه صادراتی ما را در مسیر ابداع و تولید دانش بنیان انواع عایق‌ها و محصولات دما بالا قرار داده است تا افتخار آن را داشته باشیم گامی بلند در جهت اعتلای هر چه بیشتر میهن برداریم.

بازرگانی

گروه بازرگانی پارمین ساویس به عنوان شرکت معتمد در صنایع و با همکاری شرکتهای تامین کننده جهانی قادر به تامین محصولات دما بالا برای نیازهای مختلف صنایع است.

درباره پارمین ساویس

گروه پارمین ساویس با هدف افزایش بهره‌وری و رفع چالش‌های دما بالا در صنعت، در طول یک دهه اخیر اقدام به تولید و ارائه محصولات نسوز نموده است. نیاز روز افزون داخلی و ظرفیت‌های بالقوه صادراتی ما را در مسیر ابداع و تولید دانش بنیان انواع عایق‌ها و محصولات دما بالا قرار داده است تا افتخار آن را داشته باشیم گامی بلند در جهت اعتلای هر چه بیشتر میهن برداریم.

تولیدکننده محصولات فناورانه

دارنده گواهی نامه در حوزه محصولات دما بالا و عایق های نوین

ارائه دهنده راه‌حل‌های دما بالا

پارمین ساویس با ارائه راه‌حل‌های دما بالا شامل عایق کاری، آب بندی و حفاظت حرارتی در سه مرحله مطالعه و بررسی موضوع، طراحی و تولید محصول مناسب درصدد افزایش سطح ایمنی تجهیزات و پرسنل، بهبود فرایند و کاهش توقف‌های مکرر در خطوط تولید کارخانجات است.